Masaż Breussa

Masaż Breussa, zwany również Regeneracją Kręgosłupa, wspomaga skorygowanie ustawienia poszczególnych kręgów względem siebie oraz wyrównuje napięcia w obrębie tkanek przykręgosłupowych. Najczęściej stosuje się go przy stanach bólowych, głównie związanych z czynnościowymi zaburzeniami kręgosłupa. Pomaga w leczeniu schorzeń aparatu ruchu, zwłaszcza w obrębie odcinka lędźwiowego i kości krzyżowej, lecz przede wszystkim usprawnia proces regeneracji krążków międzykręgowych dzięki czemu jest niezastąpiony w leczeniu przepukliny jądra miażdżystego (dyskopatii). Masaż Breuss’a wykonywany jest tradycyjnie na oleju z kwiatów dziurawca, który wnika do wnętrza krążków międzykręgowych, hamując procesy odwodnienia i degeneracji. Zabieg musi być wykonywany na całej długości kręgosłupa, nie zaś jedynie na aktualnie bolesnym odcinku, jak to ma miejsce np. w masażu leczniczym. Masaż Breuss’a szczególnie jest polecany osobom starszym.

-olej z dziurawca podnosi wrażliwość skóry na światło, po zabiegu nie należy wystawiać skóry na słońce (dotyczy również solarium, zabiegów Solux) przez co najmniej kilka godzin

Masaż Breussa
Czas masażu Seria 10 masaży  Pojedynczy masaż
50 minut 1100 zł  125 zł

Wykupienie karnetu na serię masaży umożliwia zarezerwowanie terminów wszystkich zakupionych masaży; wszystkie karnety są płatne z góry.

Zarezerwuj Masaż Breussa