Masaż Breussa

Masaż Breussa skutecznie wspomaga skorygowanie ustawienia poszczególnych kręgów względem siebie.

Masaż Breussa Kraków

Pomaga również wyrównywać napięcia w obrębie tkanek przykręgosłupowych, co zmniejsza ucisk, a co za tym idzie, również uczucie bólu i dyskomfortu. 

Stosowany przede wszystkim przy wspomaganiu leczenia aparatu ruchowego i leczenia schorzeń, szczególnie w okolicy odcinka lędźwiowego i kości krzyżowej. 

Największą zaletą jest usprawnienie procesu regeneracji krążków międzykręgowych, dzięki czemu jest niezastąpiony w leczeniu przepukliny jądra miażdżystego (dyskopatii). Szacuje się, że na dyskopatię cierpi nawet 50% Polaków i jest spowodowana m.in. siedzącym trybem życia. 

Jeśli więc czujesz, że dolegliwości i ból kręgosłupa stale się nasilają, to masaż Breussa może w końcu pomóc Ci się ich pozbyć i znowu cieszyć życiem bez dyskomfortu. 

Zarezerwuj wizytę online, a jeśli masz dodatkowe pytania, to zachęcamy do skontaktowania się z naszym specjalistą, który chętnie na wszystkie odpowie. 

Uwaga! Olej z dziurawca wykorzystywany podczas masażu podnosi wrażliwość skóry na światło. Po zabiegu nie należy wystawiać skóry na słońce (dotyczy również solarium, zabiegów Solux) przez co najmniej kilka godzin. 

1350 zł

10 x 50 minut
  • Karnet na 10 masaży
  • Oszczędzasz 150 zł

150 zł

50 minut
  • Pojedynczy masaż