Opinie

Ponad: 1 800 opinii
Pozytywne komentarze: 99%
Średnia ocen: 5.0
Klienci powracający: 89%

Nasi klienci o Nas

Wszystko bardzo profesjonalnie, począwszy od obsługi klienta, która wydaje się, że zawsze jest taka sama tym czasem GML bardzo dopieszcza swoich klientów (bardzo dobry kontakt, oddzwaniają, smsy informacyjne, przypomnienia o wizytach itd.) po samą usługę (Pan Marcin doskonale zna się na swojej pracy).

GML wyglądają niepozornie, ale dzięki powyższym zaletom, które przedstawiłem prezentują się lepiej niż niejedno spa.

Polecam!

Ocena: 5/5

Najlepszy gabinet masażu leczniczego w Krakowie! Polecam w 100%! Wszystko tak jak powinno być w każdym salonie, począwszy od kontaktu telefonicznego, poprzez wygodny system rezerwacji online, przypomnienie o wizycie, miłe powitanie, przyjemna atmosfera i przede wszystkim profesjonalny masaż! Pani Beata to świetna masażystka! Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż!

Ocena: 5/5

Daniel Wojciechowski, usługa: Masaż Antystresowy
Pan Marcin oprócz tego, że jest bardzo dobrym, profesjonalnym masażystą, to jeszcze bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystko życzliwie i cierpliwie tłumaczy, sprawia, że wizyty są dużą przyjemnością.

Ocena: 5/5

Po serii pięciu masaży czuję się fantastycznie. Mój kręgosłup i szyja są w o wiele lepszej formie. Pan Marcin wdrożył nawet masaż mięśni żuchwy, z którym nie spotkałam się do tej pory. Jestem niezwykle zadowolona i na pewno będę kontynuować masaże u pana Marcina.

Ocena: 5/5

Dziś zakończyłam serię masaży limfatycznych. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy P. Kamili Masażystki i P. Marcina Masażysty. Była to pierwsza seria masaży w ilości 15 sztuk. Teraz będę powtarzać masaże co 4 miesiące w ilości 10 sztuk. To nadspodziewanie doskonale działa. Efekty zauważyłam już po 3 masażu. Dziękuję!

Ocena: 5/5

Moja pierwsza wizyta u Pana Marcina Karwowskiego i na pewno nie ostatnia. Pełen profesjonalizm, masaż super a do tego miła rozmowa. Dziękuję i czekam na następną wizytę :)

Ocena: 5/5

Masaż leczniczy wykonany przez Panią Kamilę, to raj dla moich pleców.
Zostałam rewelacyjnie „wygnieciona”, a kręgosłup przestał boleć.
Przy okazji fajnie sobie pogadałyśmy :)
Warto pójść, a potem wracać.

Ocena: 5/5

Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem pana Marcina oraz dbałością o komfort pacjenta. W trakcie masażu pan Marcin przeprowadził szczegółowy wywiad dotyczący moich problemów z kręgosłupem.
Na pewno odwiedzę gabinet wielokrotnie.

Ocena: 5/5

Pan Marcin Karwowski jest znakomitym fachowcem i niezwykle miłą osobą.
Z zabiegów jestem bardzo zadowolony i mam zamiar korzystać z nich jeszcze bardzo długo.
Nie tylko jednakże pan Karwowski jest powodem mego zadowolenia z usług GML. Firma jest profesjonalna także w zakresie kontaktu z klientem i komunikacji.

Zdecydowanie polecam.

Ocena: 5/5

Masaż na 6!! Na 6 z plusem :))
Masażysta bardzo profesjonalny, wypytał mnie o wszystkie dolegliwości i „sprawdził” plecy, żeby wiedzieć, na czym się skupić. Masaż był niesamowity, od razu poczułam się lepiej, jakbym nagle zrzuciła z siebie plecak ;))
Po prostu polecam!!

Ocena: 5/5

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Wielkim atutem jest również punktualność. Polecam.

Ocena: 5/5

Masaż znakomity! Dopiero dzisiaj mogłem w pełni docenić efekty wczorajszego masażu.
Przed masażem pan Marcin zapytał o ewentualne dolegliwości i rzeczywiście skupił się na wybranych częściach ciała.
Czuję się „uruchomiony”, łydki znów pracują jak dawniej. Dziękuję panie Marcinie!

Ocena: 5/5

GML - Gabinety Masażu Leczniczego IconGML - Gabinety Masażu Leczniczego

Armii Krajowej 6, Kraków

192 liczba opinii

 • Profesjonalne podejście, miła atmosfera, czysto i estetycznie a do tego bardzo przystępne ceny i bogata oferta. Polecam!
  Avatar Malwina Liszka ★★★★★
 • Serdecznie polecam Panią Anitę! Już po pierwszym masażu czuć sporą różnice. Wielki plus za dobór muzyki podczas masazu :)
  Avatar Anna Kawula ★★★★★
 • Mila obsługaProfesjonalny masażPolecam
  Avatar Rafal Zabrzanski ★★★★★
 • Miła atmosfera, zaciszne i spokojne miejsce z rzetelną obsługą i indywidualnym podejściem do klienta. Wysokiej jakości masaż i profesjonalne podejście … więcej masażysty do klienta. Polecam!
  Avatar Piotrek Piegza ★★★★★
 • Bardzo profesjonalne podejście do klienta, świetnie wykonany masaż dostosowany do potrzeb pacjenta. Polecamy razem z mężem!
  Avatar Aleksandra Madej ★★★★★
 • Masaż w pełni profesjonalny. Za każdym razem Pan Marcin pytał mnie jak się czuje,czy widzę poprawę, dawał wskazówki na masaż i ćwiczenia w domu. Szczerze … więcej mówiąc to były jedne z lepszych masaży w moim życiu, naprawdę jestem zadowolona i coś czuję, że wrócę za jakiś czas nawet jak nie będzie mi nic dolegać:) Pan Marcin to masażysta pełen klasy i nie chodzi tu o samą wiedzę i praktykę ale również o kulturę osobista, która oceniam na 100 w skali 10.Dziękuję.
  Avatar Agnieszka Gregorczyk ★★★★★

Przeczytaj więcej

NAPISZ OPINIĘ
Przeczytaj więcej

* Wszystkie opinie od naszych klientów nie są w żaden sposób moderowane i pojawiają się automatycznie w panelu rezerwacji po ich napisaniu.