0+
Ponad 7 500 klientów skorzystało z naszych usług
0%
Otrzymaliśmy 99% pozytywnych ocen
0
Nasi klienci zrealizowali ponad 19500 wizyt
0
Uzyskaliśmy ponad 1 800 rekomendacji od naszych klientów (kliknij, aby przeczytać)

O Nas

GML – Gabinety Masażu Leczniczego to ciche i spokojne miejsce w centrum Krakowa stworzone jest specjalnie dla ludzi zapracowanych i zabieganych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych osób prowadzących siedzący tryb życia, wymagających rehabilitacji czy narażonych na długotrwały stres. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie zagwarantują Państwu pełną satysfakcję z wizyty w naszym gabinecie.

Z naszych usług korzysta też znaczna część krakowskich lekarzy, którzy rekomendują naszych masażystów swoim pacjentom. GML to także Gabinet, który upodobały sobie osoby z pierwszych stron gazet: znani aktorzy, sportowcy, gwiazdy i celebryci.

W ofercie gabinetu znajdziesz masaże lecznicze, klasyczne, sportowe oraz czy też relaksacyjne. Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy i pomożemy dobrać odpowiedni masaż do Twoich potrzeb. Profesjonalny masaż Kraków.

Nasze gabinety masażu to niezwykła przestrzeń i wnętrza stworzone z myślą o Tobie.
W oprawie kojących olejków eterycznych, relaksującej muzyki i atmosfery sprzyjającej rozluźnieniu chcemy zapewnić Ci masaż na najwyższym poziomie.

 • O Nas
 • O Nas
 • O Nas
 • O Nas
 • O Nas

Warto Nam zaufać

 • Wykwalifikowani i doświadczeni masażyści pełni zaangażowania i pasji.
 • Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług.
 • Wszystkie masaże wykonywane są na komfortowych, elektrycznie regulowanych oraz dodatkowo podgrzewanych stołach do masażu.

 • Stół każdorazowo jest dezynfekowany oraz pokrywany jednorazowym pokryciem higienicznym zarówno na ciało jak i na twarz.
 • Używamy przyjaznych dla skóry, najwyższej jakości kosmetyków renomowanych firm kosmetycznych.
 • Prosty i wygodny system rezerwacji online z pełną możliwością zarządzania wizytami.
 • Przypomnienia sms/email o wizytach 24 godziny wcześniej.

 • Bogaty program lojalnościowy oraz liczne promocje.
 • Najlepiej o nas i jakości naszych usług świadczą setki pozytywnych opinii oraz licznych rekomendacji, które otrzymaliśmy.
 • W trosce o Państwa komfort masaże każdorazowo mogą odbywać się u tego samego masażysty.
 • Stale staramy się dopasować do Państwa oczekiwań, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne traktowanie zgodnie z potrzebami.

Nasz Zespół

KATARZYNA CHRUŚCIŃSKA
KATARZYNA CHRUŚCIŃSKA

Jestem terapeutą zajęciowym i dyplomowaną masażystką. Ukończyłam prestiżową Krakowską Szkołę Masażu Leczniczego, która oferuje wysokiej jakości edukację dla studentów z całej Polski. Po uzyskaniu państwowego dyplomu uzyskałam tytuł magistra w zakresie terapii zajęciowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie poznałam różne techniki rehabilitacji, jak również profilaktyki.

Swoją wiedzę pogłębiałam dalej, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kursach. Moim celem jest poszerzanie swoich umiejętności, abym mogła świadczyć i pomagać moim pacjentom zawsze na najwyższym poziome. W pracy zawsze dużo od siebie wymagam i dbam o najlepsze efekty masażu. Udzielam pacjentom porad, jak powinni dbać o swój kręgosłup i stan mięśni, aby efekty masażu utrzymywały się jak najdłużej i przyczyniały do realnego poprawy samopoczucia i zdrowia.
W masażu istotna dla mnie jest precyzja ruchów i odpowiednio dobrana siła nacisku. Zależy mi na zmniejszeniu dolegliwości bólowych i zniwelowaniu wzmożonego napięcia mięśniowego pacjenta równocześnie pozwalając się odstresować i zrelaksować.

Interesuje się anatomią i sportem, a w wolnym czasie tańczę w zespole tańca ludowego. Masaż jest dla mnie przede wszystkim pasja, którą chce nieustannie rozwijać.

Umów wizytę
ANITA JURKOWSKA
ANITA JURKOWSKA

Jestem dyplomowaną masażystką z kilku letnim doświadczeniem.
Codzienna praca z pacjentami pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę oraz jeszcze bardziej ją pogłębiać.

W pracy zawsze bardzo dużo od siebie wymagam, każdego dnia pracuje nad tym żeby być jak najlepszą masażystką.
Staram się traktować każdą osobę indywidualnie i znaleźć rozwiązanie idealne dla niej.
Pracując z pacjentem zależy mi na zmniejszeniu dolegliwości bólowych i zniwelowaniu wzmożonego napięcia mięśniowego. Dbam o to aby osoba opuszczająca gabinet była uśmiechnięta i zrelaksowana.

Najczęściej pracuję z osobami prowadzącymi siedzący tryb życia oraz z osobami które wracają do zdrowia po kontuzjach.
Specjalizuję się w masażu leczniczym, klasycznym, relaksacyjnym oraz sportowym.
Interesuje się sportem, a wolne chwile wykorzystuje uczestnicząc w zajęciach fitness.

Umów wizytę
KINGA ODZIOMEK
KINGA ODZIOMEK

Jestem dyplomowaną masażystką i studentką fizjoterapii na krakowskim KWSPZ’cie. Jestem osobą młodą, wciąż pogłębiającą swoją wiedzę w dziedzinach usprawniających motorykę ciała oraz wpływających na prawidłowe napięcie mięśniowe.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym dużo od siebie wymagam i zawsze daję z siebie 110%.
W kontaktach z pacjentami staram się zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły. Dzięki temu mogę całościowo spojrzeć na problem pacjenta oraz dostrzec elementy, które wpływają na jego gorsze samopoczucie.

Interesuje się fizjoterapią, alternatywnymi metodami leczenia oraz psychologią społeczną. Wszystkie te zainteresowania łączę w jeden wspólny punkt, jakim jest masaż i realizuję pasje z jednoczesnym niesieniem pomocy innym.

Umów wizytę
BEATA CHOSIANNA
BEATA CHOSIANNA

Tytuł Technika Masażysty uzyskałam po ukończeniu dwuletniej szkoły masażu w Krakowie.

Praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, a masaż pozwala mi wykorzystać swoje umiejętności do pomocy innym. Podczas masażu rozpoznaję indywidualne potrzeby pacjenta i dobieram odpowiednie metody i techniki tak by uzyskać jak najlepsze efekty. Jest dla mnie niezwykle ważne, żeby każdy mój pacjent czuł się komfortowo podczas zabiegu.

Stosuję metody masażu: klasycznego, sportowego, drenażu limfatycznego, masażu tkanek głębokich, uwalniania punktów spustowych, kinesiotapingu. Wykonuje również masaże relaksacyjne, w tym hawajski masaż lomi lomi.

Przez zamiłowanie do nauki o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu cały czas doskonalę swoje umiejętności. Uczestniczę w dodatkowych kursach i wydarzeniach związanych z masażem, gdzie poznaję kolejne techniki masażu.

Interesuje mnie osteopatia, psychologia, głównie psychologia stresu, alternatywne metody leczenia oraz dietetyka.

Prywatnie uwielbiam podróże, poznawanie świata i nowych ludzi. W wolnym czasie ćwiczę jogę, wspinam się, czytam książki.

Umów wizytę

„Ręce pani Magdy działają cuda! Dwa dni po masażu zupełnie przestałam czuć ból w części pleców, z którym wcześniej męczyłam się dobrze ponad pół roku. Na pewno jeszcze nie raz zawitam w Gabinecie. Szczerze polecam!”

Agnieszka

„Znakomity masaż! Profesjonalnie i z wielkim wyczuciem wykonany. Pani Anita jest przemiła :)”

Grażyna

„Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Magdalena wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale również poczuciem humoru i bardzo przyjaznym podejściem. Myślę, że jeszcze kiedyś ją odwiedzę :).”

Sławomir

„Pan Marcin oprócz tego, że jest bardzo dobrym, profesjonalnym masażystą, to jeszcze bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystko życzliwie i cierpliwie tłumaczy, sprawia, że wizyty są dużą przyjemnością.”

Marzena

„Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem pana Marcina oraz dbałością o komfort pacjenta. W trakcie masażu pan Marcin przeprowadził szczegółowy wywiad dotyczący moich problemów z kręgosłupem.
Na pewno odwiedzę gabinet wielokrotnie.”

Karolina

„Dziękuję za masaż – już po pierwszej wizycie odczuwam zdecydowaną ulgę. Pan Marcin dostarczył mi także szereg praktycznych porad dotyczących łagodzenia bólu w barku na co dzień. Wizyta przynosząca konkretne efekty, a przy tym w bardzo miłej atmosferze. Uznanie dla obsługi recepcji za: uważność, grzeczność i uśmiech! Będę polecać.”

Agnieszka

„Masaż na 6!! Na 6 z plusem :))
Masażysta bardzo profesjonalny, wypytał mnie o wszystkie dolegliwości i „sprawdził” plecy, żeby wiedzieć, na czym się skupić. Masaż był niesamowity, od razu poczułam się lepiej, jakbym nagle zrzuciła z siebie plecak ;))
Po prostu polecam!!”

Dominika