0+
Ponad 6600 klientów skorzystało z naszych usług
0%
Otrzymaliśmy 100% pozytywnych ocen
0
Nasi klienci zrealizowali ponad 19000 wizit
0
Uzyskaliśmy ponad 900 rekomendacji od naszych klientów

O Nas

Masaż Kraków

GML – Gabinety Masażu Leczniczego to ciche i spokojne miejsce w centrum Krakowa stworzone jest specjalnie dla ludzi zapracowanych i zabieganych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych osób prowadzących siedzący tryb życia, wymagających rehabilitacji czy narażonych na długotrwały stres. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie zagwarantują Państwu pełną satysfakcję z wizyty w naszym gabinecie.

Korzystając z usług naszych masażystów mają Państwo gwarancję, że są to wyłącznie specjaliści, pracujący w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, co określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami poz. 130. Nasi masażyści to wyłącznie technicy masażu (również osoby niewidome i słabo widzące), absolwenci pierwszej w Polsce i drugiej w Europie szkoły masażu z ponad 60-cio letnią tradycją, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Z naszych usług korzysta większość krakowskich lekarzy, którzy rekomendują naszych masażystów swoim pacjentom. GML to także Gabinet, który upodobały sobie osoby z pierwszych stron gazet: znani aktorzy, sportowcy, gwiazdy i celebryci.
Oferujemy masaże lecznicze, klasyczne, sportowe oraz relaksacyjne. Skontaktuj się z nami, doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie zabiegi.
Profesjonalny masaż Kraków.

Warto Nam zaufać

 • Wykwalifikowani i doświadczeni masażyści pełni zaangażowania i pasji.
 • Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług.
 • Wszystkie masaże wykonywane są na komfortowych, elektrycznie regulowanych oraz dodatkowo podgrzewanych stołach do masażu.

 • Stół każdorazowo jest dezynfekowany oraz pokrywany jednorazowym pokryciem higienicznym zarówno na ciało jak i na twarz.
 • Używamy przyjaznych dla skóry, najwyższej jakości kosmetyków renomowanych firm kosmetycznych.
 • Prosty i wygodny system rezerwacji online z pełną możliwością zarządzania wizytami.
 • Przypomnienia sms o wizytach 24 godziny wcześniej.
 • Bogaty program lojalnościowy oraz liczne promocje.
 • Najlepiej o nas i jakości naszych usług świadczą setki pozytywnych opinii oraz licznych rekomendacji, które otrzymaliśmy.
 • W trosce o Państwa komfort masaże każdorazowo mogą odbywać się u tego samego masażysty.
 • Stale staramy się dopasować do Państwa oczekiwań, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne traktowanie zgodnie z potrzebami.

Nasz Zespół

KATARZYNA CHRUŚCIŃSKA
KATARZYNA CHRUŚCIŃSKA

Jestem dyplomowaną masażystką. Absolwentką Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego. Jako osoba ambitna, obecnie pogłębiam swoja wiedzę, studiując terapie zajęciowa na Krakowskim AWF-ie.
W pracy zawsze dużo od siebie wymagam i dbam o najwyższa jakość masażu i najlepsze jego efekty. Staram się traktować każdą osobę indywidualnie co przyczynia się do dużej satysfakcji i zadowolenia.
Podczas wizyty udzielam rad, w jaki sposób dbać o swój kręgosłup i stan mięśni. Tłumaczę na czym polega problem i proponuje co można zmienić lub wprowadzić do swojego życia aby lepiej i łatwiej funkcjonować.
W masażu istotna dla mnie jest precyzja ruchów i odpowiednio dobrana siła nacisku. Zależy mi na zmniejszeniu dolegliwości bólowych i zniwelowaniu wzmożonego napięcia mięśniowego pacjenta równocześnie pozwalając się odstresować i zrelaksować.
Interesuje się anatomia, sportem, a w wolnym czasie tańczę w zespole tańca ludowego. Masaż jest dla mnie przede wszystkim pasja, którą chce nieustannie rozwijać.

MONIKA SMERDEL
MONIKA SMERDEL

Ukończyłam Krakowską Szkołę Masażu w Krakowie, gdzie uzyskałam dyplom technika masażysty. Dodatkowo ukończyłam studia magisterskie z zakresu fizjoterapii. Poznanie różnorodnych stylów rehabilitacji pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że to właśnie masaż jest moją pasją i metodą, którą chcę pracować z pacjentami. W swojej pracy cechuje mnie indywidualne podejście do każdej osoby. Skrupulatnie wysłuchuję uwag pacjentów odnośnie ich aktualnego stanu zdrowia oraz oczekiwań, jakie mają względem konkretnego zabiegu. Zawsze patrzę na osobę w ujęciu holistycznym, ponieważ dysfunkcja, z jaką do mnie przychodzi, często jest efektem nakładających się na siebie różnych czynników. Najczęściej pracuję z osobami prowadzącymi siedzący tryb życia, pracownikami biurowymi. Dlatego też świetnie odnajduję się niwelowaniu napięć zlokalizowanych w górnych partiach grzbietu oraz karku. Wykorzystuję wtedy techniki z zakresu masażu klasycznego, tkanek głębokich oraz metod powięziowych.
Interesuję się także zastosowaniem masażu, jako terapii dodatkowej w modelowaniu sylwetki oraz wspomagającej w powrocie do zdrowia po zabiegach wymagających interwencji chirurgicznej. Stąd bardzo chętnie wyszukuję nowinek z zakresu terapii powięziowych i nowoczesnych metod masażu oraz na bieżąco staram się wplatać je w mojej pracy z pacjentem.
Największą satysfakcją z wykonywanej przeze mnie pracy jest ulga na twarzach pacjentów po wykonanym zabiegu oraz przywrócenie ich stanu zdrowia do jak najwyższego poziomu.

MAGDALENA SZYMKIEWICZ
MAGDALENA SZYMKIEWICZ

Jestem fizjoterapeutką i masażystką z dużym doświadczeniem.
Interesuje się wszelkimi schorzeniami układu ruchu, przeciążeniami występującymi u sportowców i pracowników biurowych, zaburzeniami w przepływie chłonki, ich profilaktyką i kompleksową terapią.
Specjalizuję się w masażu leczniczym, limfatycznym i kobiet w ciąży.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie starając się dobierać techniki z szerokiego zakresu metod terapeutycznych takich jak masaż klasyczny, leczniczy, sportowy czy kinesiotaping.
W pracy wykorzystuję holistyczne podejście do pacjentów, gdzie poszczególne sfery życia człowieka stanowią niepodzielną całość, skupiając się na przywracaniu prawidłowego rozkładu napięcia mięśniowego. Ze względu na to, że nie zawsze miejsce odczuwanych dolegliwości jest ich źródłem często obejmuje masażem obszary funkcjonalnie powiązane z bolesną okolicą.
Zawód masażysty wymaga ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności, dlatego nieustannie rozwijam swoje kwalifikacje poznając nowe sposoby i techniki pracy nad dolegliwościami pacjentów.

KINGA ODZIOMEK
KINGA ODZIOMEK

Jestem dyplomowaną masażystką i studentką fizjoterapii na krakowskim KWSPZ’cie. Jestem osobą młodą, wciąż pogłębiającą swoją wiedzę w dziedzinach usprawniających motorykę ciała oraz wpływających na prawidłowe napięcie mięśniowe. Dyplom technika masażysty otrzymałam 1,5 roku temu i dokładam wszelkich starań, aby stać się jak najlepszą masażystką.
Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym dużo od siebie wymagam i zawsze staram się dać z siebie 110%. W realizacji tego celu pomaga mi wnikliwa obserwacja. Zawsze staram się zwracać uwagę na szczegóły, pomaga mi to holistycznym patrzeniu na pacjenta, a co za tym idzie w lepszej diagnostyce problemu. Ponadto jestem osobą kontaktową, z którą zawsze można podjąć dowolny temat jak i również pomilczeć. Interesuje się fizjoterapią, alternatywnymi metodami leczenia oraz psychologią społeczną. Wszystkie te zainteresowania chciałabym połączyć w jeden wspólny punkt jakim jest masaż i realizować swoje pasje z jednoczesnym niesieniem pomocy innym.

MARCIN KARWOWSKI
MARCIN KARWOWSKI

Witam. Jestem dyplomowany masażysta z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. Absolwentem renomowanej Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego,  z dużym doświadczeniem w rehabilitacji. Autorem wielu publikacji z zakresu masażu.
Swoją wiedzę wykorzystuję również szkoląc innych masażystów.
W swojej działalności zawodowej wykorzystuję wiedzę nabytą podczas studiów oraz kursów nowoczesnych metod specjalnych. Dzięki temu jestem w stanie pomóc w bólach kręgosłupa, urazach sportowych oraz bólach mięśni i innych tkanek miękkich powodujących dyskomfort życia.
W pracy z pacjentem kładę szczególny nacisk na rzetelną i precyzyjną diagnostykę, niezbędną do indywidualnej terapii oraz dobór jak najskuteczniejszych metod i procedur w leczeniu zdiagnozowanego przypadku.
Aby w skuteczniejszy sposób pomagać pacjentom w walce z ich dolegliwościami stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach.
Prywatnie jestem pasjonatem wszelkiego rodzaju nowych technologi i gadżetów.
Specjalizuję się w masażu leczniczym, klasycznym, sportowym, kobiet w ciąży oraz w specjalistycznym drenażu limfatycznym.

Ręce pani Magdy działają cuda! Dwa dni po masażu zupełnie przestałam czuć ból w części pleców, z którym wcześniej męczyłam się dobrze ponad pół roku. Na pewno jeszcze nie raz zawitam w Gabinecie. Szczerze polecam!

Agnieszka

Znakomity masaż! Profesjonalnie i z wielkim wyczuciem wykonany. Pani Monika jest przemiła 🙂

Grażyna
Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Kamila wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale również poczuciem humoru i bardzo przyjaznym podejściem. Myślę, że jeszcze kiedyś ją odwiedzę :).
Sławomir

Pan Marcin oprócz tego, że jest bardzo dobrym, profesjonalnym masażystą, to jeszcze bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystko życzliwie i cierpliwie tłumaczy, sprawia, że wizyty są dużą przyjemnością.

Marzena
Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem pana Marcina oraz dbałością o komfort pacjenta. W trakcie masażu pan Marcin przeprowadził szczegółowy wywiad dotyczący moich problemów z kręgosłupem.
Na pewno odwiedzę gabinet wielokrotnie.
Karolina
Dziękuję za masaż – już po pierwszej wizycie odczuwam zdecydowaną ulgę. Pan Marcin dostarczył mi także szereg praktycznych porad dotyczących łagodzenia bólu w barku na co dzień. Wizyta przynosząca konkretne efekty, a przy tym w bardzo miłej atmosferze. Uznanie dla obsługi recepcji za: uważność, grzeczność i uśmiech! Będę polecać.
Agnieszka
Masaż na 6!! Na 6 z plusem :))
Masażysta bardzo profesjonalny, wypytał mnie o wszystkie dolegliwości i „sprawdził” plecy, żeby wiedzieć, na czym się skupić. Masaż był niesamowity, od razu poczułam się lepiej, jakbym nagle zrzuciła z siebie plecak ;))
Po prostu polecam!!
Dominika

Współpracujemy