0+
Ponad 7 500 klientów skorzystało z naszych usług
0%
Otrzymaliśmy 100% pozytywnych ocen
0
Nasi klienci zrealizowali ponad 21000 wizit
0
Uzyskaliśmy ponad 1 300 rekomendacji od naszych klientów (kliknij, aby przeczytać)

O Nas

Masaż Kraków

GML – Gabinety Masażu Leczniczego to ciche i spokojne miejsce w centrum Krakowa stworzone jest specjalnie dla ludzi zapracowanych i zabieganych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych osób prowadzących siedzący tryb życia, wymagających rehabilitacji czy narażonych na długotrwały stres. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie zagwarantują Państwu pełną satysfakcję z wizyty w naszym gabinecie.

Korzystając z usług naszych masażystów mają Państwo gwarancję, że są to wyłącznie specjaliści, pracujący w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, co określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami poz. 130. Nasi masażyści to wyłącznie technicy masażu (również osoby niewidome i słabo widzące), absolwenci pierwszej w Polsce i drugiej w Europie szkoły masażu z ponad 60-cio letnią tradycją, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Z naszych usług korzysta większość krakowskich lekarzy, którzy rekomendują naszych masażystów swoim pacjentom. GML to także Gabinet, który upodobały sobie osoby z pierwszych stron gazet: znani aktorzy, sportowcy, gwiazdy i celebryci.
Oferujemy masaże lecznicze, klasyczne, sportowe oraz relaksacyjne. Skontaktuj się z nami, doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie zabiegi.
Profesjonalny masaż Kraków.

Warto Nam zaufać

 • Wykwalifikowani i doświadczeni masażyści pełni zaangażowania i pasji.
 • Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług.
 • Wszystkie masaże wykonywane są na komfortowych, elektrycznie regulowanych oraz dodatkowo podgrzewanych stołach do masażu.

 • Stół każdorazowo jest dezynfekowany oraz pokrywany jednorazowym pokryciem higienicznym zarówno na ciało jak i na twarz.
 • Używamy przyjaznych dla skóry, najwyższej jakości kosmetyków renomowanych firm kosmetycznych.
 • Prosty i wygodny system rezerwacji online z pełną możliwością zarządzania wizytami.
 • Przypomnienia sms/email o wizytach 24 godziny wcześniej.

 • Bogaty program lojalnościowy oraz liczne promocje.
 • Najlepiej o nas i jakości naszych usług świadczą setki pozytywnych opinii oraz licznych rekomendacji, które otrzymaliśmy.
 • W trosce o Państwa komfort masaże każdorazowo mogą odbywać się u tego samego masażysty.
 • Stale staramy się dopasować do Państwa oczekiwań, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne traktowanie zgodnie z potrzebami.

Nasz Zespół

KATARZYNA CHRUŚCIŃSKA
KATARZYNA CHRUŚCIŃSKA

Jestem dyplomowaną masażystką, która ukończyła Krakowską Szkołę Masażu Leczniczego. Stale pogłębiam wiedzę, studiując terapię zajęciową na Krakowskim AWF-ie oraz biorąc udział w licznych kursach.

Wierzę, że dzięki temu mogę wnieść jeszcze więcej dobra w życie każdego pacjenta, który trafi w moje ręce.
W pracy zawsze dużo od siebie wymagam i dbam o najwyższa jakość masażu i najlepsze efekty. Udzielam pacjentom porad, jak powinni dbać o swój kręgosłup i stan mięśni, aby efekty masażu utrzymywały się jak najdłużej i przyczyniały do realnego poprawy samopoczucia i zdrowia.
W masażu istotna dla mnie jest precyzja ruchów i odpowiednio dobrana siła nacisku. Zależy mi na zmniejszeniu dolegliwości bólowych i zniwelowaniu wzmożonego napięcia mięśniowego pacjenta równocześnie pozwalając się odstresować i zrelaksować.

Interesuje się anatomią i sportem, a w wolnym czasie tańczę w zespole tańca ludowego. Masaż jest dla mnie przede wszystkim pasja, którą chce nieustannie rozwijać.

ANITA JURKOWSKA
ANITA JURKOWSKA

Jestem dyplomowaną masażystką z kilku letnim doświadczeniem.
Codzienna praca z pacjentami pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę oraz jeszcze bardziej ją pogłębiać.

W pracy zawsze bardzo dużo od siebie wymagam, każdego dnia pracuje nad tym żeby być jak najlepszą masażystką.
Staram się traktować każdą osobę indywidualnie i znaleźć rozwiązanie idealne dla niej.
Pracując z pacjentem zależy mi na zmniejszeniu dolegliwości bólowych i zniwelowaniu wzmożonego napięcia mięśniowego. Dbam o to aby osoba opuszczająca gabinet była uśmiechnięta i zrelaksowana.

Najczęściej pracuję z osobami prowadzącymi siedzący tryb życia oraz z osobami które wracają do zdrowia po kontuzjach.
Specjalizuję się w masażu leczniczym, klasycznym, relaksacyjnym oraz sportowym.
Interesuje się sportem, a wolne chwile wykorzystuje uczestnicząc w zajęciach fitness.

MAGDALENA SZYMKIEWICZ
MAGDALENA SZYMKIEWICZ

Jestem fizjoterapeutką i masażystką, która interesuje się wszelkimi schorzeniami układu ruchu, przeciążeniami występującymi u sportowców i pracowników biurowych, zaburzeniami w przepływie chłonki, ich profilaktyką i kompleksową terapią.

Specjalizuję się w masażu leczniczym, limfatycznym i kobiet w ciąży.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się dobierać techniki z szerokiego zakresu metod terapeutycznych, takich jak masaż klasyczny, leczniczy, sportowy czy kinesiotaping.
Ze względu na to, że nie zawsze miejsce odczuwanych dolegliwości jest ich źródłem, często obejmuje masażem obszary powiązane z bolesną okolicą, dzięki czemu sesje są skuteczniejsze i dają lepsze rezultaty.

Wiem, jak ważne jest ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności, dlatego nieustannie rozwijam swoje kwalifikacje, poznając nowe sposoby i techniki pracy nad dolegliwościami pacjentów. Wynikiem moich starań jest ulga w bólu i uśmiech na twarzach pacjentów, którzy opuszczają mój gabinet.

KINGA ODZIOMEK
KINGA ODZIOMEK

Jestem dyplomowaną masażystką i studentką fizjoterapii na krakowskim KWSPZ’cie. Jestem osobą młodą, wciąż pogłębiającą swoją wiedzę w dziedzinach usprawniających motorykę ciała oraz wpływających na prawidłowe napięcie mięśniowe.

Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym dużo od siebie wymagam i zawsze daję z siebie 110%.
W kontaktach z pacjentami staram się zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły. Dzięki temu mogę całościowo spojrzeć na problem pacjenta oraz dostrzec elementy, które wpływają na jego gorsze samopoczucie.

Interesuje się fizjoterapią, alternatywnymi metodami leczenia oraz psychologią społeczną. Wszystkie te zainteresowania łączę w jeden wspólny punkt, jakim jest masaż i realizuję pasje z jednoczesnym niesieniem pomocy innym.

MARCIN KARWOWSKI
MARCIN KARWOWSKI

Jako dyplomowany masażysta służę swoim pacjentom ponad 10-letnim doświadczeniem. Ukończyłem renomowaną Krakowską Szkołę Masażu Leczniczego. Specjalizuję się w masażu leczniczym, klasycznym, sportowym, kobiet w ciąży oraz w specjalistycznym drenażu limfatycznym.

Wykorzystuję wiedzę zdobytą nie tylko podczas studiów, ale i licznych kursów nowoczesnych metod specjalnych masażu. Stale poszerzam kwalifikacje, aby każdego dnia być kolejny krok dalej i gwarantować pacjentom absolutnie najwyższej klasy pomoc. Bo nie ma nic lepszego, niż uśmiech zadowolenia na twarzach osób, które przyszły po pomoc i ją otrzymały.
Pomagam w bólach kręgosłupa, urazach sportowych oraz bólach mięśni i innych tkanek miękkich, które potrafią nieźle dokuczyć i powodują dyskomfort podczas codziennego funkcjonowania.

W pracy z pacjentem szczególny nacisk kładę na rzetelną i precyzyjną diagnostykę. To podstawa indywidualnej terapii i doboru najskuteczniejszych metod i procedur w leczeniu zdiagnozowanej osoby.
Prywatnie jestem pasjonatem wszelkiego rodzaju nowych technologii i gadżetów.

„Ręce pani Magdy działają cuda! Dwa dni po masażu zupełnie przestałam czuć ból w części pleców, z którym wcześniej męczyłam się dobrze ponad pół roku. Na pewno jeszcze nie raz zawitam w Gabinecie. Szczerze polecam!”

Agnieszka

„Znakomity masaż! Profesjonalnie i z wielkim wyczuciem wykonany. Pani Anita jest przemiła :)”

Grażyna

„Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Magdalena wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale również poczuciem humoru i bardzo przyjaznym podejściem. Myślę, że jeszcze kiedyś ją odwiedzę :).”

Sławomir

„Pan Marcin oprócz tego, że jest bardzo dobrym, profesjonalnym masażystą, to jeszcze bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystko życzliwie i cierpliwie tłumaczy, sprawia, że wizyty są dużą przyjemnością.”

Marzena

„Jestem mile zaskoczona profesjonalizmem pana Marcina oraz dbałością o komfort pacjenta. W trakcie masażu pan Marcin przeprowadził szczegółowy wywiad dotyczący moich problemów z kręgosłupem.
Na pewno odwiedzę gabinet wielokrotnie.”

Karolina

„Dziękuję za masaż – już po pierwszej wizycie odczuwam zdecydowaną ulgę. Pan Marcin dostarczył mi także szereg praktycznych porad dotyczących łagodzenia bólu w barku na co dzień. Wizyta przynosząca konkretne efekty, a przy tym w bardzo miłej atmosferze. Uznanie dla obsługi recepcji za: uważność, grzeczność i uśmiech! Będę polecać.”

Agnieszka

„Masaż na 6!! Na 6 z plusem :))
Masażysta bardzo profesjonalny, wypytał mnie o wszystkie dolegliwości i „sprawdził” plecy, żeby wiedzieć, na czym się skupić. Masaż był niesamowity, od razu poczułam się lepiej, jakbym nagle zrzuciła z siebie plecak ;))
Po prostu polecam!!”

Dominika

Współpracujemy