Warto wiedzieć

Masaż potrzebny jest każdemu. Nie tylko gdy coś boli, ale także profilaktycznie (żeby właśnie nie bolało). Masaż wskazany jest także przed i po wysiłku fizycznym, a także wtedy gdy czujesz się przepracowany lub zmęczony i zestresowany.

Do masażu nie trzeba przygotowywać się w szczególny sposób, wystarczy wziąć prysznic i ubrać się komfortowo, choć to nie jest warunek. Nie wskazane jest także spożywanie obfitych posiłków bezpośrednio przed masażem.

Nie ma konieczności zabierania konkretnych rzeczy. Wszystkie podkłady zarówno pod ciało, jak i pod twarz są jednorazowe, a stół każdorazowy jest dezynfekowany. Nie musisz zabierać ani ręczników, ani specjalnego obuwia. Ręcznik – aby przykryć ciało, otrzymasz od masażysty w gabinecie.
Jeżeli dysponujesz dokumentacją medyczną np. opisy do zdjęcia rentgenowskiego, tomografu komputerowego czy rezonansu magnetycznego zabranie ich do wglądu w przypadku masaży leczniczych będzie dla masażysty bardzo pomoce.

Do wszystkich masaży wykorzystujemy w pełni naturalną oliwkę. Zwykle jest to oliwka z pestek winogron, która działa nawilżająco i zmiękczająco na skórę.  Nadaje także skórze jedwabiste uczucie, nie pozostawia wrażenia tłustości i jest świetnie wchłaniana przez skórę.
Po masażu nadmiar pozostałej oliwki masażysta usunie ręcznikiem, jednak mimo wszystko odrobina oliwki może pozostać na skórze, dlatego zalecamy założenie lekkiego, luźnego ubrania po masażu.
Do masaży stosujemy również inne środki poślizgowe, wszystko po to aby jak najlepiej się dostosować się do Twoich oczekiwań.

W większości masaży nie jest konieczne pozostawanie jedynie w bieliźnie, choć na pewno jest to najwygodniejsze. Zawsze przed zabiegiem masażysta ustala jakimi partiami ciała będziemy się zajmować i odpowiednio poinstruuje co należy odsłonić do wybranego masażu. Podstawą zasadą jest komfort podczas zabiegu. W przypadku 50 minutowych masaży pleców i kręgosłupa powinniśmy być gotowi na to, że masażysta może je traktować jako większą całość, a nie jedynie odcinkowo.
W sytuacji masaży całościowych zwykle rozbieramy się do bielizny i nakrywamy (nie owijamy ;) ) się dużym ręcznikiem, jeśli tego nie zrobimy zrobi to za nas masażysta.

Kiedy masażysta poinformuje Cię jak należy się przygotować opuści pomieszczenie i uda się umyć oraz zdezynfekować ręce, tak samo powtórzy to po skończonym masażu.

Nasi masażyści to wyłącznie technicy masażu z wieloletnim doświadczeniem, którzy są specjalistami w swoim fachu, ale też ciągle się dokształcają i szkolą. Niektóre osoby są dodatkowo fizjoterapeutami. Wszystkie dyplomy potwierdzające wykształcenie oraz doświadczenie znajdują się w naszym Gabinecie.

Absolutnie nic. Najlepiej zrelaksuj się i w pełni „poddaj” masażowi. Masażysta zrobi wszystko za nas i nie musisz mu pomagać np. ruchami ciała. Większość klientów zamyka oczy i całkowicie się odpręża.
Niektórzy lubią rozmawiać podczas zabiegu, masażysta/tka każdorazowo dostosuje się do Twoich oczekiwań w tym zakresie.
Nie trzeba się też obawiać tego że na chwilkę zaśniemy, na 100% delikatnie obudzimy się sami gdy masaż dobiegnie końca.

  • Wszystkie masaże wykonywane są na profesjonalnym i komfortowym sprzęcie do masażu renomowanej firmy Habys.
  • Przed każdym masażem stół do masażu jest dezynfekowany oraz pokrywany jednorazowym pokryciem higienicznym, zarówno na ciało jak i pod twarz.
  • Używamy tylko naturalnych i atestowanych olejków do masażu.
  • Wszystkie masaże mogą się odbywać u tego samego masażysty.
  • Każdy nasz pacjent może liczyć na indywidualne traktowanie, zgodnie ze swoimi potrzebami.
  • Jeśli jest to Państwa pierwsza wizyta w naszym gabinecie prosimy zapoznać się z regulaminem gabinetu.

Przed pierwszym masażem, masażysta wypełnia Kartę Informacyjną, sprawdzając jednocześnie czy nie występują bezwzględne przeciwwskazania do wykonania masażu, a także przeprowadza wywiad na temat dolegliwości z którymi się pacjent do nas zgłasza. Masażysta informuje o ogólnym „toku” masażu oraz poinstruuje jak należy się przygotować.
Następnie masażysta myje oraz dezynfekuje ręce i rozpoczyna się masaż.
Prosimy przed wejściem do gabinetu masażu wyłączyć telefon komórkowy, pozwoli to się w pełni odprężyć i cieszyć masażem, a także nie będzie przeszkadzało innym.

Nie. Wbrew wyobrażeniom, masaż (np. leczniczy) nie musi być bolesny aby był skuteczny. Wręcz przeciwnie, masaż powinien być bezbolesny, aby nie powodować nasilenia dolegliwości. Niektórzy wolą masaż głęboko tkankowy lub mocne masaże sportowe, ale ból powinien być „dobry”, „leczniczy”, który przynosi efekt oraz w granicach wytrzymałości klienta. Masażysta będzie również pytał, jak odczuwamy nacisk i każdej chwili możemy też powiedzieć, że jest za mocno.

Tak. Dlatego też zalecamy przybycie na masaż 5-10 minut przed wyznaczonym terminem. Pozwoli to właściwie przygotować się do masażu tj. wyciszyć się i spokojnie wejść o umówionej porze.
Niestety nie mamy możliwości przedłużenia masażu w przypadku spóźnienia się. Zazwyczaj oczekuje już kolejny pacjent.

Po każdym masażu zalecamy kilka minut odpoczynku w naszej poczekalni, gdzie można również napić się wody, żeby nawodnić i oczyścić organizm.

Tak. Zmienić termin wizyty można telefonicznie lub w naszej rezerwacji online. Prosimy o zmiany terminów maksymalnie 24 godziny wcześniej.

Tak. Do najczęstszych należą: gorączka; ostre stany zapalne; krwotoki lub zagrożenie ich wystąpienia; choroby zakaźne; zaawansowana osteoporoza; wczesne stany po złamaniach kości; wczesne stany po naderwaniach i zerwaniach powięzi, ścięgien, mięśni; stany ropne; owrzodzenia; zapalenia żył; świeże zakrzepy; daleko posunięta miażdżyca; niewyrównane wady serca; okres menstruacji; nowotwory; ciąża (wymagane pozwolenia od lekarza).

Wszyscy! Studenci, urzędnicy, biznesmeni, lekarze, aktorzy, celebryci, księża, itd.

Współpracujemy