Masaż Mam Bobasa

Wiemy, jak wymagająca i wyczerpująca jest opieka nad małymi szkrabami. Niemal cały dzień na nogach, we wzmożonej czujności i częstym podnoszeniem dziecka.

Masaż Mam Bobasa Kraków

Dlatego stworzyliśmy masaż, który wykonuje się z wykorzystaniem wyselekcjonowanych elementów masażu leczniczego, relaksacyjnego i leczniczego. 

Masaż Mam Bobasa to autorska propozycja, którą znajdziesz tylko w naszym gabinecie. Niech nie zmyli Cię jego nazwa. Został opracowany specjalnie dla klientów, którzy  na co dzień zajmują się małymi dziećmi, a więc m.in. dla: młodych mam i tatusiów, dziadków oraz wszystkich osób opiekujących się małymi dziećmi (opiekunki, nianie, przedszkolanki). 

Zabieg rozluźnia nadmiernie obciążone części ciała (m.in.: kark, ramiona, kończyny, kręgosłup, stawy biodrowe, kolanowe) i przynosi niemal natychmiastową ulgę. 

W czym pomaga Masaż Mam Bobasa?

  • eliminuje bóle pleców i kręgosłupa
  • odpręża i doskonale poprawia nastrój
  • regeneruje siły po wyczerpującym okresie ciąży
  • dodaje  energii
  • eliminuje napięcia mięśniowe oraz zwiększa elastyczność mięśni

W związku z różnymi dolegliwościami jakie mogą się pojawić w czasie opieki nad małymi dziećmi, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Dodatkowo każdy klient otrzyma porady jak może masować swojego maluszka, żeby sprawić mu mnóstwo zdrowia i frajdy.